سایت حقوقی راه مقصود

منشور وکالت

« گروه حقوقی راه مقصود » با داشتن کادری مجرب و بهره گیری از نظرات اساتید حقوق، قضات و وکلای باسابقه و خوشنام فعالیت خود را از سال 1387 و همزمان با تأسیس سایت جامع حقوقی،کاربردی ” راه مقصــود” آغاز نمود. هدف و رسالت اصلی و بالذات این گروه ارتقاء فرهنگ وکالت و معرفی انواع خدمات در این حوزه با تکیه بر صداقت ، سلامت و شفافیت و پایبندی به همۀ نظامات و قواعد حاکم بر روابط وکیل و موکل می باشد.

در راستای ایفای چنین مسئولیتی ، نیاز به تدوین و جمع آوری مجموعه ای از خدمات حقوقی در حوزه های مختلف احساس گردید لذا پس از بررسی جامع و با نگاهی علمی و کارشناسی به حقوق تطبیقی، اقدام به تهیه و تدوین ” طرح جامع خدمات حقوقی ” با نام اختصاصی « منشور وکالت » گردید. طرحی که با اشراف کامل به دعاوی مختلف و با بررسی ، جمع آوری و تحلیل جامع قوانین و مقررات در هر بخش ، به ثمر رسید و با مطالعه آن ضرورت حضور و نقش وکیل در زندگی هر فرد در اجتماع ، به عیان قابل تشخیص و درک است .

ترویج و توسعه این فرهنگ موجب پیشگیری از بسیاری دعاوی شده و با تمهید و تدارک راهها و ترتیبات مناسب و مؤثر حقوقی و آموزش نحوه تنظیم روابط حقوقی ، می توان از بروز و ظهور اختلافات و دعاوی عدیده حقوقی در آینده جلوگیری کرده و یا به میزان قابل توجهی از حجم آن کاست. این طرح با گردآوری و دسته بندی كلیه قوانین و مقررات و آئین نامه هادر زمینه های : « دعاوی داخلی » « وصول مطالبات » « داوری و سازش » « قراردادهای خصوصی و دولتی » « اسناد و اوراق تعهد آور» « حقوق مالكیت » « حقوق اجاره » « حقوق كیفری » « حقوق بانكی » « حقوق كار و تأمین اجتماعی » « دیوان عدالت اداری » با هدف آشنائی و اطلاع موكلین محترم با حقوق خود و نحوه مطالبه و احقاق آن؛ آماده قبول وكالت ؛ عقد قرارداد های جامع مشاوره با اشخاص حقیقی و حقوقی در مجموعه حوزه های مورد اشاره می باشد.

0 0 رای ها
امتیاز دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

You may also like these

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x